Strona główna

reorder

Idealna Kartka Biznesowa

Idealna Kartka Biznesowa

1. Wzór idealnej biznesowej kartki świątecznej powinien być dostosowany do jej odbiorcy. Najlepiej jeśli drukarnia oferuje szeroki wachlarz zarówno wzorów, kolorystyki kartek, jak również ich formatów. Trzeba dobrze się zastanowić, jaka kartka powinna trafić do klientów, jaka do współpracowników, a jaka do konkurencji.

2. Kolorystyka kartki świątecznej powinna współgrać z dziedziną naszej działalności np. konsultant ślubny nie powinien wybierać kartek w kolorze czarnym czy granatowym, a postawić na jasne kolory. 

3. Biznesowa kartka świąteczna nie powinna zawierać żadnych symboli religijnych. Najlepsza będzie neutralna grafika: choinka, bombka, stroik świąteczny, pierniczek, świeczka. Mamy wtedy pewność że nie urazimy niczyich uczuć religijnych. 

4. Jeśli wysyłamy kartkę do zagranicznego klienta, warto życzenia wydrukować w jego ojczystym języku, nawet jeśli wiemy że zna język polski. Już samo "Wesołych Świąt" napisane w języku naszego klienta będzie odczytane jako bardzo miły gest.

5. Idealna kartka świąteczna powinna zawierać logo naszej firmy. Zadbaj o to aby kolor kartki nie zlewał się z logo, które zawsze powinno być czytelne i dobrze wyeksponowane.

6. Biznesowe kartki świąteczne zazwyczaj mają wydrukowane gotowe życzenia, aby ułatwić i usprawnić wysyłkę często setek sztuk. Niemniej jednak odręczny podpis szefa bądź prezesa będzie odczytany jako poważne podejście firmy i miły gest.

7. Zadbaj o jakość kartek. Jeśli już decydujesz się na zakup biznesowych kartek świątecznych, to miej świadomość że wysłanie kartek kiepskiej jakości, wydrukowanych niechlujnie, na cienkim papierze lub krzywo poskładanych, niemal na pewno przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. Zostanie to odczytanie jako nadmierna oszczędność czyli prosto mówiąc- skąpstwo. Postaw na drukarnie, które zajmują się tym od lat, dysponują dobrym sprzętem i doświadczoną kadrą.

Zostaw odpowiedź

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć